Kontakt    Impressum  
Proszę wybrać język Proszę wybrać język
 

Welcome to environmental badge

If you have questions about an order, please contact us. Either by email or via our phone number.
 

Green-Zones - Umwelt Plakette
Helmholtzstraße 2-9
10587 Berlin -  Germany


Telephone: +49 (0)30 - 398 87 21 40
Only Monday-Friday 10.00-15.00 hour

Telefax: +49 (0)30 - 398 87 21 49
Please send orders and registration papers only to this number

Telefax: +49 (0)30 - 398 87 21 29
Here we do not take orders and registration papers of your cars

e-Mail: klick here for eMailkontakt 
Web: www.umwelt-plakette.de
Web: www.green-zones.eu

Willkommen bei Umwelt-Plakette.

Wenn Sie Fragen zu einer Bestellung haben, dann kontaktieren Sie uns einfach. Entweder per eMail oder über unsere Telefonnummer.

Climate Company - Umwelt Plakette
Helmholtzstraße 2-9
10587 Berlin - Deutschland

Telefon: +49 (0)30 - 398 87 21 40
Nur Montag-Freitag 10.00-15.00 Uhr

Telefax: +49 (0)30 - 398 87 21 49
Hier nur Annahme von Faxen für Bestellungen und KFZ-Scheinen
Telefax: +49 (0)30 - 398 87 21 29
Keine Annahme von Faxen für Bestellungen und KFZ-Scheinen
 
e-Mail: klicken Sie hier für eMailkontakt ( info@umwelt-plakette.de )
Web: www.umwelt-plakette.de
Web: www.green-zones.eu


German environmental badges UMWELTPLAKETTE for German environmental zones

       Order here in the shopEnvironmental-Badges / Exhaust-Sticker for environmental zones in Austria


Danish environmental badges ECOSTICKER for Danish environmental zones


O nas

GEMB mbH z siedzibą w Berlinie:Niemcy jest spółką holdingową dla Green Zones, Emissionshändler.com i Climate Company. Wszystkie obszary informacyjne, doradztwa jak i spółka handlowa są czynne w temacie klimatu i środowiska. GEMB mbH jest spółką zarządzającą emisjami i doradzającą w tym temacie, z naniesionym numerem HRB 101917 w registrze handlowym sądu w Berlinie Charlottenburg/Niemcy.

Green Zones:
Green Zones ze swoimi portalami www.green-zones.eu, www.umwelt-plakette.de, www.umwelt-pickerl.at i www.ecosticker.dk informuje w tematyce pyłku cząstek stałych, emisji, środowiska a co się z tym wiąże, stale wzrastającymi ograniczeniami ruchu w europejskich Państwach przez wprowadzanie tzw. stref ekologicznych. Ponieważ w każdym z Państw europejskich te informacje nie są udzielane centralnie a z naszego punktu widzenia nie są one proponowane w sposób wystarczający, udzielamy  nieodpłatnie informacji na naszym portalu w tym kierunku. Nasze wysiłki i koszty personalne jak również dalekosięgające koszty utrzymujące 35 różnych obcojęzycznych stron internetowych, pokrywamy poprzez wystawianie plakietek ekologicznych  dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. W danym momencie są to niemiecka plakietka ekologiczna, austriacka naklejka i duński Ecosticker (każdy wewnątrzkrajowy i zagraniczny pojazd w tych krajach potrzebuje tych plakietek w wyznaczonych dla nich obszarach). Dalsze nacjonalne plakietki dotrą do już istniejących w następnych latach.

Emissionshändler.com:

Emissionshändler.com ze swoimi portalami internetowymi www.emissionshaendler.com, www.handel-emisjami.pl, i www.handel-energia.pl bierze udział w obowiązkowym handlu emisjami i na rynku biomasy w Polsce, Niemczech i Austrii. Emissionshändler.com handluje od grudnia 2005 prawami CO2/prawami do emisji (zakup, sprzedaż, wymiana) dla przedsiębiorstw na różnych giełdach energii w Europie i w handlu bilateralnym.

Climate Company:

Climate Company ze swoim portalem internetowym www.climate-company.com zakupuje i kompensuje prawa CO2 dla osób prywatnych i przedsiębiorstw, którzy nie są objęci obowiązkowym handlem emisjami. Climate Company informuje w tematyce zmiany klimatycznej, ochrony klimatu i wolnej od CO2 (skompensowanej) jazdy samochodem. Climate Company oferuje dodatkowo na swoim portalu osobom prywatnym zakup prezentów klimatycznych i tzw. neutralności klimatycznej. W ten sposób każda osoba dobrowolnie może brać udział w europejskim handlu prawami emisji lub angażować się w projekty ochrony środowiska – w każdym z tych przypadków może uczynić coć dla naszego klimatu i dla przyszłości.

Dalsze strony Green Zones: